Bağlantı

Excele Giriş, Sayfa Yapıları ve Otomatik Doldurma – Video Eğitim

fpajans:

Microsoft Office Excele Giriş, Sayfa Yapıları ve Otomatik Doldurma vb. temel dersi video ve pdf dosyaları sizin için blogladık. Bilgi paylaştıkça çoğalır.
‪‎Microsoft‬ ‪‎Office‬ ‪‎Excel‬ – ‪‎Sayfa‬ ‪‎Yapıları‬ ve ‪‎Otomatik‬ ‪‎Doldurma‬ anlattığımız yazımıza hoş geldiniz. Aşağıdaki yayınladığımız video ve pdf dosyalar sayesinde “‪‎Bilgisayar‬ Okur Yazarlığı” olarak tabir edilen ve ‪‎ECDL‬ (European ‪‎Computer‬ Driving ‪‎Licence‬), yani ‪‎Avrupa‬ Bilgisayar Yetkinlik Sertifikası paralelinde Microsoft Office 2010 programlarının detaylı eğitimini almış olacaksınız. Bilişim eğitimi almayı hedefleyen giriş seviyesindeki katılımcılar için uygundur.

Excele Giriş, Sayfa Yapıları ve Otomatik Doldurma – Video Eğitim

Bağlantı

Excel’de Hizalama, Metin kaydırma , Hücre birleştirme, Yönlendirme

fpajans:

‪‎Microsoft‬ office Excel’de Hizalama, Metin kaydırma , Hücre birleştirme, Yönlendirme vb. işlemlerinin temel eğitim bilgilerini, sizler için blogladık.
Microsoft ‪‎Office‬ ‪‎Excel‬ – ‪‎Hizalama‬, ‪‎Metin‬ ‪‎kaydırma‬ , ‪‎Hücre‬ ‪‎birleştirme‬, ‪‎Yönlendirme‬ işlemlerini anlattığımız yazımıza hoş geldiniz. Aşağıdaki yayınladığımız video ve pdf dosyalar sayesinde “‪‎Bilgisayar‬ Okur Yazarlığı” olarak tabir edilen ve ‪‎ECDL‬ (European Computer Driving ‪‎Licence‬), yani Avrupa Bilgisayar Yetkinlik Sertifikası paralelinde Microsoft Office 2010 programlarının detaylı eğitimini almış olacaksınız. Bilişim eğitimi almayı hedefleyen ‪‎giriş‬ seviyesindeki katılımcılar için uygundur.

Excel’de Hizalama, Metin kaydırma , Hücre birleştirme, Yönlendirme

Bağlantı

Microsoft Office Excel – Formüller – Video Eğitim

fpajans:

Microsoft ‪‎Office‬ Excel Formüllerinin gücünü keşfedin. Formül nasıl yazılır, formül yazma kuralları ve diğer tüm formül bilgilerini sizler için blogladık.
‪‎Microsoft‬ Office ‪‎Excel‬ – Formüller örnek formülleri anlattığımız yazımıza hoş geldiniz. Aşağıdaki yayınladığımız video ve pdf dosyalar sayesinde “‪‎Bilgisayar‬ ‪‎Okur‬ Yazarlığı” olarak tabir edilen ve ECDL (European Computer Driving ‪‎Licence‬), yani ‪‎Avrupa‬ Bilgisayar Yetkinlik Sertifikası paralelinde Microsoft Office 2010 programlarının detaylı eğitimini almış olacaksınız. Bilişim eğitimi almayı hedefleyen ‪‎giriş‬ seviyesindeki katılımcılar için uygundur.

Microsoft Office Excel – Formüller – Video Eğitim

Bağlantı

Microsoft Office Excel – Temel Eğitim Başlangıç – Video Eğitim

fpajans:

‎Microsoft‬ ‪‎Office‬ Excel – ‪‎Temel‬ ‪‎Eğitim‬ ‪‎Başlangıç‬ dersini anlattığımız yazımıza hoş geldiniz. Aşağıdaki yayınladığımız video sayesinde “‪‎Bilgisayar‬ ‪‎Okur‬ Yazarlığı” olarak tabir edilen ve ‪‎ECDL‬ (‪‎European‬ ‪‎Computer‬ Driving ‪‎Licence‬), yani Avrupa Bilgisayar Yetkinlik Sertifikası paralelinde Microsoft Office 2010 programlarının detaylı eğitiminin bir parçasıdır. Bilişim eğitimi almayı hedefleyen giriş seviyesindeki katılımcılar için uygundur.

Microsoft Office Excel – Temel Eğitim Başlangıç – Video Eğitim

Bağlantı

Excel İleri Seviye – Çalışma Kitabını Yayınlama – Video Eğitim

fpajans:

‪‎Microsoft‬ Excel İleri Seviye, Çalışma Kitabını Yayınlama derslerini anlattığımız yazımıza hoş geldiniz. Aşağıdaki yayınladığımız videolar sayesinden Çalışma Kitabını Yayınlama eğitimini tamamlamış olacaksınız. Çalışma Kitabını Koruma, ‪‎Çalışma‬ Kitabını ‪‎Paylaştırma‬ ve Çalışma Sayfası İçeriğini Koruma vb. bilgilerini görsel olarak daha iyi anlaşılır hale getirmeye çalıştık.

Excel İleri Seviye – Çalışma Kitabını Yayınlama – Video Eğitim

Bağlantı

Excel İleri Seviye – Makrolar ve Denetim Araçlarını Kullanma – Video Eğitim

fpajans:

‪‎Excel‬ İleri ‪‎Seviye‬ – ‪‎Makrolar‬ ve ‪‎Denetim‬ Araçlarını ‪‎Kullanma‬ – ‪‎Video‬ ‪‎Eğitim‬
Microsoft Excel İleri Seviye, Makrolar ve Denetim Araçlarını Kullanma derslerini anlattığımız yazımıza hoş geldiniz. Aşağıdaki yayınladığımız videolar sayesinden Makrolar ve Denetim Araçlarını Kullanma eğitimini tamamlamış olacaksınız. Makro Kaydetme ve Çalıştırma, Makroları Bir Nesneye Atama, Makro Güvenliği ve Formül Denetleme vb. bilgilerini görsel olarak daha iyi anlaşılır hale getirmeye çalıştık.

Excel İleri Seviye – Makrolar ve Denetim Araçlarını Kullanma – Video Eğitim

Bağlantı

Excel İleri Seviye – Gelişmiş Veri Analizi – Video Eğitim

fpajans:

Engin Koray Ünlü tarafından paylaşıldı · 7 Mart, 16:09 ·
‪‎Microsoft‬ Excel İleri Seviye, ‪‎Gelişmiş‬ ‪‎Veri‬ Analizi derslerini anlattığımız yazımıza hoş geldiniz. Aşağıdaki yayınladığımız videolar sayesinden Gelişmiş Veri Analizi eğitimini tamamlamış olacaksınız. Pivottable Oluşturma, Pivottable Düzenleme, Dilimleyiciyi Kullanma ve Pivotchart Oluşturma vb. bilgilerini görsel olarak daha iyi anlaşılır hale getirmeye çalıştık.

Excel İleri Seviye – Gelişmiş Veri Analizi – Video Eğitim

Bağlantı

Excel İleri Seviye – Veri Analizi – Video Eğitim

fpajans:

‎Microsoft‬ Excel ileri seviye, Veri Analizi derslerini anlattığımız yazımıza hoş geldiniz. Aşağıdaki yayınladığımız videolar sayesinden Veri Analizi eğitimini tamamlamış olacaksınız. Tablo Nedir, Verileri Sıralama ve Filtre Uygulama vb. bilgilerini görsel olarak daha iyi anlaşılır hale getirmeye çalıştık.

Excel İleri Seviye – Veri Analizi – Video Eğitim

Bağlantı

Excel İleri Seviye – Çalışma Kitapları ve Şablonlar – Video Eğitim

fpajans:

‪‎Microsoft‬ ‪‎Excel‬ İleri Seviye, Çalışma Kitapları ve Şablonlar derslerini anlattığımız yazımıza hoş geldiniz. Aşağıdaki yayınladığımız videolar sayesinden Çalışma Kitapları ve Şablonlar eğitimini tamamlamış olacaksınız. Dış Başvurular, Metin Dosyasından Veri Alma ve Access Dosyasından Veri Alma vb. bilgilerini görsel olarak daha iyi anlaşılır hale getirmeye çalıştık.

Excel İleri Seviye – Çalışma Kitapları ve Şablonlar – Video Eğitim

Bağlantı

Excel İleri Seviye – Biçimlendirmeleri Kullanma – Video Eğitim

fpajans:

‪‎Microsoft‬ ‪‎Excel‬ İleri Seviye, Biçimlendirmeleri Kullanma derslerini anlattığımız yazımıza hoş geldiniz. Aşağıdaki yayınladığımız videolar sayesinden Biçimlendirmeleri Kullanma eğitimini tamamlamış olacaksınız. Hücreleri Biçimlendirme, Özel Sayı Biçimleri Oluşturma ve Koşullu Biçimlendirme vb. bilgilerini görsel olarak daha iyi anlaşılır hale getirmeye çalıştık.

Excel İleri Seviye – Biçimlendirmeleri Kullanma – Video Eğitim