Baskı İşinin İlerleyişi

Grafik Tasarım

Günümüzde kafamızı nereye çevirsek bize mesaj vermek isteyen, ilgimizi çekmeye çalışan bir grafik ve/veya tasarımla karşılaşırız. Bu aklınıza gelebilecek her ürün için, olay için geçerlidir. Matbaacılıkta dagrafik ve tasarımın önemini anlayabilmek o işin çoğunu sorunsuz bir şekilde başarabilmekle eşdeğerlidir.

Daha ürünler baskıya girmeden iyi tasarlanmamışsa maalesef ki yapılan onca işlem, emek, para çöp olmuş demektir. Biz ilk kuruluşumuzdan itibaren teknolojinin bize sunduğu imkanlardan yararlanmaya çalıştık ve iyi tasarlanmış bir işin sağlıklı üretimin temeli olduğunu tüm çalışanlarımıza aksettirdik.
2014 yılında kendi bünyemizde geliştirip kurduğumuz Fikir Proje grafik ve tasarım ofisiyle müşterilerimize her geçen gün daha hızlı, yaratıcı ve dinamik fikirler sunuyoruz. 3 kişilik grafik, tasarım ekibimiz her türlü işinizi baskıya en uygun olarak tasarlar, hazırlar ve kusursuz bir baskının temelini burada atmış olurlar.

Baskı Öncesi

Baskı öncesi bölümünün en önemli işlevi, elektronik olarak hazırlanmış olan işin baskı makinelerinin kullanımı için fiziki hale getirilmesi işlemidir. Şimdilerde bunun için kullanılan en önemli kısmı, yani bilgisayardan kalıba otomatik olarak pozlandırmaktır.

Bunun sayesinde dakikalar içerisinde baskıya girmek mümkün olabilmektedir. Bunun yanında, baskı netliğini ve kalitesini direkt olarak maksimum seviyeye çıkartmaktayız. Bu bölümümüzde sahip olduğumuz baskı makinesi ile müşterilerimize her ebat işleri için kesintisiz bir üretim sunmaktayız.

Baskı makinesi ile kalıpları çekilmiş ve baskıya hazırlanmış olan işler ana baskıya girmeden önce deneme baskısı hazırlanır. Bu sayede işin tamamında renkleri otomatik olarak ölçüp, gerektiğinde ayarlama imkanımız olur.

Baskı

Hızımızın ana kaynağı siz müşterilerimizsiniz. Baskı makinelerimizle her türlü müşteriye ve her ebat işe cevap verebilmekteyiz.

Makinelerimizle sizin daha iyi bir hizmet vermek için kaliteyi maksimuma çıkarmaktayız. Böylece işlerinizdeki renkler teknolojinin el verdiği en yüksek ölçüde denetlenir ve gerekirse hemen düzeltilir.

Baskı Sonrası

Kendi içinde çok fazla bölüme ayrılabilen ve basılan işin güzel ayrıntılarla süslenip, çeşitli detayların eklenmesine imkan sağlayan bir bölümdür. Burada şekilli kesimden, kısmi laka, varak yaldızdan, selefona, gofreye(kabartma) kadar bir çok çeşit vardır.

Bizim avantajımız, bütün baskı sonrası işlemleri kendi bünyemizde yapabilmemiz. Fikir Proje’ye gelen bir işiniz tasarım halinden son ana kadar Fikir Proje çatısı altında üretilir. Böylece %100 kontrol edilebilir bir süreci size sağlamış oluruz.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s